Služby

Flexibilní a moderní služby na Vaší akci!

Již řadu let se pohybujeme ve světě firemních eventů, svateb, plesů a dalších společenských a kulturních akcí. Jsme tým sehraných profesionálů se specializací na mobilní DJ produkce, videodiskotéky a komplexní technické zajištění akcí.

DJ produkce

Hudba na svatby, firemní eventy, oslavy narozenin, plesy, maturitní večírky, tematické party, rozlučky se svobodou, road show, prezentační a sportovní akce, veletrhy módní přehlídky a další události.

Více informací

DJ produkce

Technické zajištění akcí

Komplexní technický řešení pro firemní eventy, soukromé i veřejné akce. Najdete u nás celkové technické zabezpečení na Vaší akci, od zvukové a světelné techniky, až po pódia a groundsupport.

Více informací

Technické zajištění akcí

Pronájem techniky

Díky rozsáhlému technickému zázemí často realizujeme pronájmy techniky. Je možné si u nás zapůjčit zvukovou a světelnou techniku a další vybavení, včetně dopravy a instalace.

Více informací

Pronájem techniky

Doprovodné služby

Doprovodný program a služby, pro Vaší akci. Nabídka tanečních vystoupeních, imitátorů, moderních kouzelnických vystoupení, barmanské show, foto koutku, programu pro děti a dalšího programu.

Více informací

Doprovodné služby

Živá hudba

Zajistíme Vám živou hudbu na svatební obřad, kapelu na svatbu, kapelu na firemní večírek, kapelu na oslavu, kapelu na ples, sólisty a další hudebníky, kteří jsou našimi osvědčenými umělci a profesionály v oboru.

Více informací

Živá hudba

Karaoke show

Karaoke je v současné době atraktivní a velmi žádaný program na svatebních večírcích, firemních akcích, oslavách a všude tam, kde se chcete s přáteli či kolegy navzájem pobavit.

Více informací

Karaoke show