DJ na svatbu

Jsme tým DJ na svatbu, kteří jezdí s vlastní zvukovou a světelnou technikou do všech koutů České republiky s jediným cílem - udělá z Vašeho „Velkého dne“ nezapomenutelný zážitek, na který budete rádi po celý život vzpomínat.

Za dlouhá léta působení ve světě svateb jsme nasbírali mnoho zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. Patříme mezi profesionály v oboru a máme cit pro hudbu a smysl pro detaily. Naše práce je naší životní vášní a stylem.

Každá svatba si zaslouží tu nejlepší péči a servis. Nabízíme propracovanou službu svatebního DJ v moderním pojetí. Pro Váš svatební den toho můžeme zajistit opravdu hodně, jako například ozvučení obřadu, osvětlení ve svatebních barvách, karaoke, video diskotéku a další služby.

Svatební hudba

Hudbu domlouváme se svatebčany vždy předem, dle požadavků a přání. Nejčastěji ale výběr skladeb, který zahrnuje ty nejžádanější hity od roku 1960 do současnost. Během večera jsou písničky na přání samozřejmostí.

Více informací

Svatební hudba

Moderování na svatbě

Nejsme jen DJ, ale i moderátoři v jedné osobě. Vhodným moderováním provedeme Vás a Vaše hosty všemi důležitými okamžiky celého dne a svatebními zvyky. Uvedeme první tanec, zahájení rautu, hry, soutěže.

Více informací

Moderování na svatbě

Ozvučení svatebního obřadu

Svatební obřad je stěžejním okamžikem celého dne a rozhodně se nevyplatí podcenit ozvučení, které je jeho nezbytnou součástí. Máme bohaté zkušenosti se zvučením ceremoniálů v interiérech i exteriérech.

Více informací

Ozvučení svatebního obřadu

Karaoke na svatbu

Pokud si rádi zazpíváte, tak by právě tento druh zábavy na Vaší svatbě neměl chybět. K dispozici budete mít techniku na zpěv, projekci a výběr ze dvou tisíc karaoke klipů české i zahraniční tvorby.

Více informací

Karaoke na svatbu

Videodiskotéka na svatbu

Spojení taneční zábavy a videa rozproudí každou svatební oslavu. Klipy jsou promítány na plátně nebo LCD televizoru a díky širokému repertoáru nebudou chybět největší hity od 60.tých let až po současnost.

Více informací

Videodiskotéka na svatbu

Svatební slideshow

Prezentace fotek či videí novomanželů je během svatebního dne promítaná na plátně nebo televizoru a Vaše hosty zajisté pobaví a zpříjemní jim chvilku po odpolední kávě nebo během večerního rautu.

Více informací

Svatební slideshow

Odposlechy na svatbu

Odposlechový reprobox je ideální řešením k vykrytí zvuk na zahrádce, terase, salonku, či jiné místnosti. Vaši hosté nepřijdou o hudební zážitek z produkce. Uslyší každý tón a každé slovo přímo z tanečního parketu.

Více informací

Odposlechy na svatbu

Osvětlení svatby

Scénické osvětlení celého prostoru ve svatebních barvách má fantastický efekt, který dokáže vykouzlit jedinečnou atmosféru. Nasvítíme zdi, dekorace, party stany, catering a mnohem více.

Více informací

Osvětlení svatby

Svatební program

Pomůžeme Vám vybrat a sestavit vhodný program. Svatební hry, soutěže a další tradiční či netradiční vstupy pro Váš svatební den. Rádi Vám zajistíme i zábavná vystoupení od profesionálu s kterými spolupracujeme.

Více informací

Svatební program