DJ produkce

Zajistíme kompletní realizaci DJ produkce na Vaší akci.

Pokud hledáte DJ na svatbu, firemní večírek, oslavuples či na jinou soukromou, kulturní a společenskou akci, tak jsme tu pro vás.
Hudba je důležitý prvek každé události, ať se jedná o malou či velkou akci, každá si zaslouží individuální přístup a tu nejlepší péči.

DJ na svatbu

DJ na svatbu s kompletním technickým zázemím, moderování svatebního programu, hudba na obřad, hostinu či rautu, svatební karaoke show, videodiskotéka, slideshow a další nabroušené služby.

Více informací

DJ na svatbu

DJ na firemní akci

DJ na firemní eventy v moderním a elegantním pojetí, špičkové technické vybavení, moderování, scénické osvětlení, karaoke, videodiskotéka, zajištění dalšího doprovodného programu a služeb.

Více informací

DJ na firemní akci

DJ na oslavu

DJ na oslavu včetně plného technického zajištění k hudební produkci, moderování programu oslavy, karaoke show, videodiskotéka, ambientní nasvícení prostoru, projekce a další služby.

Více informací

DJ na oslavu

DJ na ostatní akce

DJ vystoupení na ples, maturitní afterparty, tematickou akci, opening prodejny, road show, prezentační a sportovní akce, veletrh, módní přehlídku a další společenské a kulturní události.

Více informací

DJ na ostatní akce