DJ produkce

Zajistíme kompletní realizaci DJ produkce na Vaší akci.

Pokud hledáte DJ na svatbu, firemní večírek, oslavuples či na jinou soukromou, kulturní a společenskou akci, tak jsme tu pro vás.
Hudba je důležitý prvek každé události, ať se jedná o malou či velkou akci, každá si zaslouží individuální přístup a tu nejlepší péči.

Mixážní pult je náš druhý domov a hudba životním posláním. Máme za sebou přes tisíc odehraných akcí.
Celkový koncept mobilní diskotéky a DJ vystoupení máme vyladěný do posledního detailu.

Vlastníme rozsáhlou databázi, která v současné době čítá, přes jeden a půl milionu skladeb od 60. let po současnost a kterou stále doplňujeme, dle aktuální vlny. Hudbu připravíme na míru Vašim požadavkům. Před samotnou akcí naplánujeme osobní setkání na kterém vše pečlivě projednáme.

DJ na svatbu

DJ na svatbu s kompletním technickým zázemím, moderování svatebního programu, hudba na obřad, hostinu či rautu, svatební karaoke show, videodiskotéka, slideshow a další nabroušené služby.

Více informací

DJ na svatbu

DJ na firemní akci

DJ pro Váš firemní večírek v moderním a elegantním pojetí, špičkové technické vybavení, moderování produkce, scénické osvětlení, karaoke, videodisktéka, zajištění dalšího doprovodného programu a dalších služeb.

Více informací

DJ na firemní akci

DJ na oslavu

DJ na Vaší oslavu, včetně celkového zajištění techniky k hudební produkci, moderování programu oslavy a DJ vystoupení, karaoke, ambientní nasvícení prostoru, projekce a další služby.

Více informací

DJ na oslavu

DJ na ostatní akce

DJ vystoupení pro Váš ples, maturitní večírek, tematickou akci, rozlučky se svobodou, road show a prezentační akci, sportovní akci, veletrh, módní přehlídku a další společenskou a kulturní událost.

Více informací

DJ na ostatní akce