DJ na firemní večírek

Naše služby můžete využít na jakoukoliv firemní akci. Zvládneme každé zadání, DJ na firemní večírek, vánoční party, teambuilding, galavečer, ples, sportovní den a další události. Jsme flexibilní, máme velký hudební rozsah i přehled.

Nabízíme mnoho doplňkových služeb jako je například karaoke, videodiskotéka, scénické osvětlení, pódia, projekce a další servis. U každé zakázky klademe velký důraz na profesionální a elegantní provedení. Naším cílem je Vaše naprostá spokojenost!

Hudba na firemní akci

Jsme multižánrový DJs a dokážeme flexibilně reagovat. Namícháme Vám koktejl největších hitů od roku 1960 po současnost, umíme se držet zadání, hrajeme na přán a hudbu přizpůsobíme i požadovanému tématu.

Více informací

Hudba na firemní akci

Moderování

K naší práci bezpochybně patří i moderování. Pomůžeme s uvedením akce, představíme hostům doprovodný program a předáme další organizační informace. Během vystoupení aktivně komunikujeme s publikem.

Více informací

Moderování

Videodiskotéka

Naší DJ vystoupení je možné rozšířit o videodiskotéku. K dispozici máme tisíce hudebních klipů od 60.tých let po současnost. Zajistíme moderní LED televizory, projektory, plátna i LED stěnu.

Více informací

Videodiskotéka

Firemní karaoke show

Karaoke zábava na úrovni která oživí Váš firemní večírek. K dispozici budete mít kvalitní technické vybavení pro zpěv, projekční techniku a na výběr z více než dvou tisíc karaoke klipů české i zahraniční tvorby.

Více informací

Firemní karaoke show

Projekční technika

Na Vaší firemní event rádi zajistíme veškerou potřebnou projekční techniku. Jsme skvěle vybavení! Skladem máme připravených několik 55" televizorů, velkou TV stěnu, projektory i mobilní stativová plátna.

Více informací

Projekční technika

Vykrytí zvuku

Potřebujete vykrýt zvuk v dalším salonku, předsálí, terase, zahradě, party stanu či jiném prostoru? Hlavní zvuk rozšíříme o další reproboxy které nainstalujeme do požadovaných částí interiéru či exteriéru.

Více informací

Vykrytí zvuku

Scénické osvětlení

Světelné podbarvení interiéru či exteriéru je elegantním doplňkem eventů. Nasvítíme Vám stěny, chodby, pódia, bary, budovy a další požadované prostory přesně dle zadání, třeba do firemních barev.

Více informací

Scénické osvětlení

Program na firemní akci

Pro zpestření programu máme řadu zajímavých kontaktů od kvalitních hudebníků, umělců, bavičů, až po další eventové služeb. Spolupracujeme s osvědčenými profesionály které Vám rádi doporučíme.

Více informací

Program na firemní akci

Ozvučení programu

Je třeba komplexní technický support na ozvučení programu? Vystoupení kapely, sólistů, bavičů s dalších účinkujících zvládneme také perfektně odbavit. Dodáme pódium, techniku i našeho zvukaře.

Více informací

Ozvučení programu