DJ na firemní večírek

Naše služby jsou moderní s propracovaným konceptem a můžete je využít pro všechny tipy firemních eventu, ať se jedná o DJ na firemní večírek, vánoční party, teambuilding, promo nebo sportovní akci, tak jsme tu pro Vás. Produkce realizujeme na celém území České republiky, ale jezdíme také do zahraničí.

Jsme flexibilní DJ s vlastní hudební databází, která čítá statisíce skladeb mnoha žánrů. Hudbu vždy připravíme na přání klienta.

Nabízíme mnoho doplňkových služeb, jako je například karaoke, videodiskotéka, projekce, scénické osvětlení, zvukařské práce a další servis. U každé zakázky klademe velký důraz na profesionální a elegantní provedení. Naším cílem je Vaše naprostá spokojenost!

Hudba na firemní akci

Jsme multižánrový DJs a dokážeme flexibilně reagovat. Namícháme Vám koktejl největších hitů od roku 1960 po současnost, umíme se držet zadání, hrajeme na přán a hudbu přizpůsobíme i požadovanému tématu.

Více informací

Hudba na firemní akci

Moderování

K naší práci bezpochybně patří i moderování. Pomůžeme s uvedením akce, představíme hostům doprovodný program a předáme další organizační informace. Během vystoupení aktivně komunikujeme s publikem.

Více informací

Moderování

Videodiskotéka

Naší DJ produkce je možné rozšířit také o videodiskotéku. K dispozici máme tisíce hudebních klipů od 60.tých let po současnost. Zajistíme projektory, stativová plátna, televizory i LED stěnu.

Více informací

Videodiskotéka

Firemní karaoke show

Karaoke zábava na úrovni, která oživí Váš firemní večírek. K dispozici budete mít kvalitní technické vybavení pro zpěv, projekční techniku a na výběr z více než dvou tisíc karaoke klipů české i zahraniční tvorby.

Více informací

Firemní karaoke show

Projekční technika

Na Vaší firemní event rádi zajistíme veškerou potřebnou projekční techniku. Jsme skvěle vybavení a skladem máme připravených několik 55" televizorů, velkou TV stěnu, projektory i mobilní stativová plátna.

Více informací

Projekční technika

Odposlechové reproboxy

Potřebujete vykrýt zvuk v dalším salonku, předsálí, terase, zahradě, party stanu či jiném prostoru? Nainstalujeme další reproboxy, kterými zajistíme kompletní ozvučení požadovaného místa interiéru či exteriéru.

Více informací

Odposlechové reproboxy

Scénické osvětlení

Světelné podkreslení interiéru či exteriéru vyladěné například do firemních barev či tématu, dodá tu správnou atmosféru celé akci. Scénické nasvícení je naší doplňkovou službou, která je moderní a elegantní.

Více informací

Scénické osvětlení

Program na firemní akci

Máme řadu zajímavých kontaktů čítající mnoho kvalitních hudebníků, umělců a bavičů, pro zajištění rozličného doprovodného programu na Váš firemní večírek. Spolupracujeme pouze s osvědčenými profesionály.

Více informací

Program na firemní akci

Ozvučení programu

Nejsme tým pouze DJů, ale i zvukařů. Na Vaší firemní akci ozvučíme také doprovodný program, ať se jedná o vystoupení umělců, zpěváku, bavičů nebo celé kapely, se vším si poradíme.

Více informací

Ozvučení programu