Náš tým

Pracujeme v úzkém realizačním týmu profesionálů. Nejsme jen kolegové, ale i přátelé, kteří se znají mnoho let a které svedla dohromady společná vášeň k hudbě. Jsme skvěle organizovaní a svou práci milujeme. Můžete od nás vždy očekávat profesionální službu na vysoké úrovni v příjemném rodinném konceptu.

Klademe také velký důraz na individuální přístup, naprostou spolehlivost, ochotu, milé jednání a celkovou spokojenost našich klientů.

DJ Filip

Filip je dokonalým parťákem pro všechny tipy akcí. Dokáže se flexibilně přizpůsobí různým hudebním žánrům a umí pružně reagovat na publikum i aktuální dění na tanečním parketě.

Více informací

DJ Filip

DJ Honza

Honzovo zaměření je opravdu rozsáhlé - od 60.tých let až po současnou taneční hudbu. Převážně preferuje hraní na soukromých akcích, ale taneční parket zaručeně rozhýbe i ve Vašem klubu.

Více informací

DJ Honza

DJ Élise

Eliška je nejmladším členem týmu s obrovským hudebním přehledem. Vystupuje hlavně na svatbách, rodinných, oslavách a firemních eventech. S lehkostí a elegancí zahraje vše od 60tých let po současnost.

Více informací

DJ Élise

DJ Joseph

Josef je náš nejzkušenější DJ s obrovským hudebním přehledem a velkým hudebním srdcem. Odehrál již stovky svateb, firemní akci, oslav a další eventů. Je také naším průkopníkem multimediálního DJingu.

Více informací

DJ Joseph