Náš tým

Pracujeme v úzkém realizačním týmu profesionálů. Nejsme jen kolegové, ale i přátelé, kteří se znají mnoho let a které svedla dohromady společná vášeň k hudbě. Jsme skvěle organizovaní a svou práci milujeme. Můžete od nás vždy očekávat profesionální službu na vysoké úrovni v příjemném rodinném konceptu.

Klademe také velký důraz na individuální přístup, naprostou spolehlivost, ochotu, milé jednání a celkovou spokojenost našich klientů.

DJ Filip

Filip je dokonalým parťákem pro všechny tipy akcí. Dokáže se flexibilně přizpůsobí různým hudebním žánrům a umí pružně reagovat na publikum i aktuální dění na tanečním parketě.

Více informací

DJ Filip

DJ Honza

Honzovo zaměření je opravdu rozsáhlé - od 60.tých let až po současnou taneční hudbu. Převážně preferuje hraní na soukromých akcích, ale taneční parket zaručeně rozhýbe i ve Vašem klubu.

Více informací

DJ Honza

DJ Élise

Eliška je nejmladším členem týmu s obrovským hudebním přehledem. Vystupuje hlavně na svatbách, rodinných, oslavách a firemních eventech. S lehkostí a elegancí zahraje vše od 60tých let po současnost.

Více informací

DJ Élise

DJ Joseph

Josef je náš nejzkušenější DJ s obrovským hudebním přehledem a velkým hudebním srdcem. Odehrál již stovky svateb, firemní akci, oslav a další eventů. Je také naším průkopníkem multimediálního DJingu.

Více informací

DJ Joseph

DJ Marek

Mára má ve svém rozsáhlém archivu dostatečnou zásobu, těch největších hitů od 60.tých let po současnost, ať se jedná o svatbu, firemní večírek či jinou akci, dokáže pobavit každou věkovou skupinu.

Více informací

DJ Marek

DJ Míla

Skvělý pohodář a DJ, to je Míla, který patří mezi další srdcaře našeho týmu s neuvěřitelným hudebním přehledem a rozsáhlým archivem, který čítá sta tisíce songů mnoha žánrů od 60.tých let.

Více informací

DJ Míla

Náš celý tým

Jsme tým sehraných kolegů, kteří vědí jak na to a kteří pro Vaší akci udělají maximum. V hudební světě se pohybujeme řadu let, sledujeme nové trendy a známe tématiku všech tipů akcí.

Více informací

Náš celý tým