Náš tým

Pracujeme v úzkém realizačním týmu profesionálů. Nejsme jen kolegové, ale i přátelé, kteří se znají mnoho let a které svedla dohromady společná vášeň k hudbě. Jsme skvěle organizovaní a svou práci milujeme. Můžete od nás vždy očekávat profesionální službu na vysoké úrovni v příjemném rodinném konceptu.

Klademe také velký důraz na individuální přístup, naprostou spolehlivost, ochotu, milé jednání a celkovou spokojenost našich klientů.

Čtyři DJ, čtyři techniky, čtyři akce současně v jeden den.

DJ Filip

Filip je dokonalým parťákem pro všechny tipy akcí. Dokáže se flexibilně přizpůsobí různým hudebním žánrům a umí pružně reagovat na publikum i aktuální dění na tanečním parketě.

Více informací

DJ Filip

DJ Honza

Honzovo zaměření je opravdu rozsáhlé - od 60.tých let až po současnou taneční hudbu. Převážně preferuje hraní na soukromých akcích, ale taneční parket zaručeně rozhýbe i ve Vašem klubu.

Více informací

DJ Honza

DJ Marek

Mára má ve svém rozsáhlém archivu dostatečnou zásobu, těch největších hitů od 60.tých let po současnost, ať se jedná o svatbu, firemní večírek či jinou akci, dokáže pobavit každou věkovou skupinu.

Více informací

DJ Marek

DJ Míla

Skvělý pohodář a DJ, to je Míla, který patří mezi další srdcaře našeho týmu s neuvěřitelným hudebním přehledem a rozsáhlým archivem, který čítá sta tisíce songů mnoha žánrů od 60.tých let.

Více informací

DJ Míla

Náš celý tým

Jsme tým sehraných kolegů, kteří vědí jak na to a kteří pro Vaší akci udělají maximum. V hudební světě se pohybujeme řadu let, sledujeme nové trendy a známe tématiku všech tipů akcí.

Více informací

Náš celý tým