Tipy a rady

Sekce "Všeobecné informace" Vám přiblíží, jak probíhá proces od samotné emailové poptávky, až po konečnou realizaci našich služeb. Najdete zde užitečné informace o rezervačním poplatku, osobní schůzce, podepsání objednávky, možnosti způsobů úhrady zálohové i konečné platby, technických požadavcích a další.

Sekce "Svatební hudba a program" je určená pro svatebčany, kteří zde najdou informace o možnostech svatebního programu, hudebních tipech na obřad, novomanželský tanec a další tipy.

Sekce "Hudba na večírek a oslavu" nabídne informace o hudebních tipech na firemní akce, oslavy a další soukromé večírky a party.

Sekce "Tipy na svatební místa" zahrnuje desítky tipů na svatební mísa, prostor pro firemní večírky, oslavy a další akce.

Všeobecné informace

Jak naše služby objednat? Jak probíhá osobní schůzka? Jaké jsou možnosti platby? Podepisuje se smlouva? Co je potřeba zajistit? Odpovědi na nejčastější dotazy najdete právě zde.

Více informací

Všeobecné informace

Svatební hudba a program

Tipy na první tanec novomanželů, tipy na strukturu a správné seřazení skladeb k obřadu, tipy na hudbu ke svatebnímu obřadu, tipy na svatební playlist, tipy na hry, tradice a další svatební tipy a rady.

Více informací

Svatební hudba a program

Hudba na večírek a oslavu

Co se hraje nejčastěji na firemních akcích, večírcích a oslavách za hudbu? Jaké jsou možnosti background music k večeři, rautu či jiné klidnější části Vaší událost? V této sekci najdete mnoho tipů.

Více informací

Hudba na večírek a oslavu

Tipy na svatební místa

Přemýšlíte kde udělat svatbu, firemní večírek, oslavu či jinou akci? V této sekci najdete desítky míst, včetně naší fotodokumentace, kterou jsme pořídili při našich hudebních výpravách, po celé ČR.

Více informací

Tipy na svatební místa