Reference

Za dlouhá léta působení v hudebním světě firemních eventů, svatebních party, večírků a dalších akcí jsme nasbírali nejen mnoho cenných zkušeností, ale také jsme si vybudovali kvalitní portfolio referencí. Každý rok se těšíme na další nové zakázky, které nás zavedou do nejrůznějších koutů České republiky a rozšíří možnosti spolupráce.

V podsekcích této stránky se můžete podívat na vybrané fotografie z našich instalací a vystoupení, které Vám nastíní malou ochutnávku naší práce. Také zde najdete reference vybraných firemních klientů, pro které jsme zajišťovali DJ produkce, ozvučení akcípronájmy techniky či další instalace.

Naše služby jsou tu pro Vás.

Fotogalerie z našich akcí

Ve fotogalerii najdete malou ukázku našich instalací ze svateb, firemních akcí, večírků, narozeninových oslav a dalších akcích, kde jsme vystupovali a zajišťovali kompletní technickou režii.

Více informací

Fotogalerie z našich akcí

Klienti pro které jsme pracovali

V referencích si můžete prohlédnout naše firemní klienty, kteří již využily našich služeb a pro které jsme realizovali kompletní DJ produkce, ozvučení akcí, osvětlení, pronájmy a další služby.

Více informací

Klienti pro které jsme pracovali