DJ na párty, plesy a ostatní akce

"DJ pro každou událost" je to pravé slovní spojení co vystihuje naše služby.

Naše vystoupení je možné objednat po celé České republice i zahraničí k mnoha příležitostem, jako je například DJ na ples, DJ na maturitní večírek, DJ na tématickou party, DJ na rozlučku se svobodou, DJ na road show, DJ na prezentační a sportovní akci, DJ na veletrh, DJ na módní přehlídku, ale také DJ na party do klubu a další akce.

Pro všechny tipy událostí, Vám zajistíme DJ vystoupení, včetně kompletního technického zajištění, ale také DJ vystoupení, jako samostatnou službu.

Jsme tu pro Vás.

Plesy

DJ na ples jako hlavní program či after party, zajistíme kompletní technikou režii, nebo pouze techniku na "DJ stage". Rozsáhlý hudební vykrytí od roku 1960, až po současnou taneční scénu, dynamické vystoupení v moderním pojetí, které všechny roztančí.

Více informací

Plesy

Maturitní večírky

DJ vystoupení pro Vaší maturitní after party můžeme zajistit nejen samostatně, tedy pouze s technikou pro práci Dje, ale také včetně technického vybavení, které bude potřebné k ozvučení a osvětlení tanečního prostoru. Hudba dle Vašeho přání je samozřejmostí.

Více informací

Maturitní večírky

Tématické párty

DJ na Havaii, Karaibik a další latino párty, DJ na čarodějnice, halloween i obdobné tématické akce. DJ na specificky žánrově zaměřené akce, jako jsou například oldies, 80´, 90´, party. Rádi zajistíme pouze DJ vystoupení, ale i kompletní technické zajištění.

Více informací

Tématické párty

Rozlučka se svobodou

DJ na rozlučku se svobodou začínám být v České republice pomalu ale jistě žádanou službou. Převážně se jedná o menší soukromé party, kde je hudba přesně mířená do Vašeho vkusu. Postaráme se o kompletní technické zázemí a nezapomenutelnou hudební produkci.

Více informací

Rozlučka se svobodou

Road show a prezentační akce

Vhodně zvolená podkladová hudba a práce DJe za mixážním pultem je velice efektivní kombinace, které může pomoc s úspěšností Vaší prezentační akce. S obdobnými akcemi máme bohaté zkušenosti. Zajistíme Vám také potřebné technické vybavení k ozvučení či osvětlení

Více informací

Road show a prezentační akce

Sportovní akce

Pro Vaší sportovní akci Vám zajistíme nejen profesionální hudební podkreslení od našich zkušených DJ, ale také technické vybavení, které je potřeba k ozvučení daného místa. Naše služby můžete využít pro sportovní události konané ve vnitřním, ale i venkovních prostorech.

Více informací

Sportovní akce

Veletrhy

Naše služby a zaměření jsou opravdu velice rozsáhlé a také produkce na veletrzích patří do našich realizací. Hudbu sestavíme, dle Vašich požadavků. Dodáme nejen techniku pro práci Dje, ale také potřebnou techniku k ozvučení prostoru.

Více informací

Veletrhy

Módní přehlídky

Modní přehlídka bez hudby není rozhodně to pravé. Jako profesionální DJ se postaráme o hladký průběh hudebního podbarvení a přesné načasováni skladeb v požadovaných částek přehlídky. Rádi pomůžeme s výběrem hudby a její přípravou.

Více informací

Módní přehlídky

Kluby

Jsme DJ se zaměřením hlavně na mobilní eventy, ale naše služby je možné objednat i pro jednorázová klubová vystoupení. Převážně v klubech vystupujeme na akcích, které vyžadují individuální a specifický přístup.

Více informací

Kluby