DJ na party, ples a další akce

"DJ pro každou událost" je to pravé slovní spojení co vystihuje náš servis.

DJ vystoupení je možné objednat po celé České republice i zahraničí k mnoha příležitostem, jako je například ples, maturitní večírek, tematická party, rozlučku se svobodou, road show, prezentační a sportovní akce, veletrh, módní přehlídka, ale také party do klubu a další eventy.

Pro všechny tipy událostí, Vám produkci zajistíme, včetně kompletního technického vybavení, ale také je možné objednat DJe, jako samostatnou službu.

Jsme tu pro Vás.

DJ na ples

DJ na ples jako hlavní program či afterparty, zajistíme kompletní technikou režii, nebo pouze techniku na "DJ stage". Rozsáhlý hudební vykrytí od roku 1960, až po současnou taneční scénu, dynamické vystoupení v moderním pojetí, které všechny roztančí.

Více informací

DJ na ples

DJ na maturitní večírek

DJ vystoupení pro Vaší maturitní afterparty můžeme zajistit nejen samostatně, tedy pouze s technikou pro práci DJe, ale také včetně technického vybavení, které bude potřebné k ozvučení a osvětlení tanečního prostoru. Hudba dle Vašeho přání je samozřejmostí.

Více informací

DJ na maturitní večírek

DJ na tématickou party

DJ na Havaii, Karibik a další latino party, DJ na čarodějnice, halloween i obdobné tematické akce. DJ na specificky žánrově zaměřené akce, jako jsou například oldies, 80´, 90´, party. Rádi zajistíme pouze DJ vystoupení, ale i kompletní technické zajištění.

Více informací

DJ na tématickou party

DJ na rozlučku se svobodou

DJ na rozlučku se svobodou začínám být v České republice pomalu ale jistě žádanou službou. Převážně se jedná o menší soukromé party, kde je hudba přesně mířená do Vašeho vkusu. Postaráme se o kompletní technické zázemí a nezapomenutelnou hudební produkci.

Více informací

DJ na rozlučku se svobodou

DJ na road show a prezentační akci

Vhodně zvolená podkladová hudba a práce DJ za mixážním pultem je velice efektivní kombinace, které může pomoc s úspěšností Vaší prezentační akce. S obdobnými akcemi máme bohaté zkušenosti. Zajistíme Vám také potřebné technické vybavení k ozvučení či osvětlení

Více informací

DJ na road show a prezentační akci

DJ na sportovní akci

Pro Vaší sportovní akci Vám zajistíme nejen profesionální hudební podkreslení od našich zkušených DJ, ale také technické vybavení, které je potřeba k ozvučení daného místa. Naše služby můžete využít pro sportovní události konané ve vnitřním, ale i venkovních prostorech.

Více informací

DJ na sportovní akci

DJ na veletrh

Naše služby a zaměření jsou opravdu velice rozsáhlé a také produkce na veletrzích patří do našich realizací. Hudbu sestavíme, dle Vašich požadavků. Dodáme nejen techniku pro práci DJe, ale také potřebnou techniku k ozvučení prostoru.

Více informací

DJ na veletrh

DJ na módní přehlídku

Módní přehlídka bez hudby není rozhodně to pravé. Jako profesionální DJ se postaráme o hladký průběh hudebního podbarvení a přesné načasováni skladeb v požadovaných částek přehlídky. Rádi pomůžeme s výběrem hudby a její přípravou.

Více informací

DJ na módní přehlídku

DJ do klubu

Jsme DJ se zaměřením hlavně na mobilní eventy, ale naše služby je možné objednat i pro jednorázová klubová vystoupení. Převážně v klubech vystupujeme na akcích, které vyžadují individuální a specifický přístup.

Více informací

DJ do klubu