Technické zajištění akcí

Nabízíme komplexní ozvučení a osvětlení akcí.

Za dlouhá léta našeho působení na trhu jsme nasbírali mnoho zkušeností, sestavili skvělý tým profesionálu a vybudovali vlastní rozsáhlé technické zázemí. Jsme připravení se vrhnout na jakékoliv zadání! Rádi poradíme a připravíme optimální řešení pro celkový technický support Vaší akce.

Luxusní svatby

Plánujete mít svatbu jako v pohádce? Pomůžeme, aby se Váš sen stal skutečností! Ozvučíme svatební obřad, připravíme úchvatné nasvícení, zajistíme prémiové ozvučení a mnoho dalších služeb.

Více informací

Luxusní svatby

Firemní eventy

Zákulisí firemních eventů skvěle známe a do každé akce jdeme na plný plyn! Zvuk, světla, projekce, video, pódia to vše a mnohem víc dokážeme zajistit, včetně plné technické podpory.

Více informací

Firemní eventy

Plesy

Užijte si ples bez kompromisů. Připravíme a zajistíme kompletní technickou realizaci s plnou asistencí, perfektním ozvučíme, pestrým osvětlením, pódiem, projekční technikou a dalšími vychytávkami.

Více informací

Plesy

Konference

Připravte se na bezstarostnou realizaci. Konference umíme skvěle technický odbavit od návrhu až po komplexní odbavení zvuku, světel, projekční techniky, pódia i plné technické podpory.

Více informací

Konference

Proslovy

Na ozvučení proslovů využíváme špičkové bezdrátové mikrofony a několik typů ozvučovacích systému, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zajistíme také pódium a další vybavení.

Více informací

Proslovy

Tiskové konference

Technický support pro tiskové konference v naší režii. Postaráme se o dodání veškeré zvukové techniky, připravíme pódium, nasvícení, projekční techniku a další vybavení včetně plné technické podpory.

Více informací

Tiskové konference

Ozvučení kapely a sólistů

Naše zvukařské služby je možné objednat také na ozvučení programu, který zahrnuje různá hudební vystoupení. Ať se jedná o ozvučení kapely, sólistů, zpěváků, vše zvládneme zajistit.

Více informací

Ozvučení kapely a sólistů

Svatební obřady

Postaráme se o kompletní ozvučení svatebního obřadu. Dodáme špičkové technické vybavení, které elegantně nainstalujeme a jako zvukaři se postaráme o hladký průběh celého ceremoniálu.

Více informací

Svatební obřady