Ozvučení akcí

Naše služby je možné objednat, také na kompletní realizaci ozvučení. Velice často zvučíme svatební obřady, konference, semináře, prezentační akce, proslovy, vystoupení sólistů, kapel a dalších umělců. Disponujeme vlastním technickým zázemím od mikrofonů, až po celý ozvučovací systémy.

Převážně se soustředíme na akce menšího a středního rozsahu, kdy jsme schopni celkové technické vybavení dodat z vlastní režie.

Ozvučení akcí poskytujeme v plném rozsahu, včetně technických prací a našich zvukařů.

Svatební obřad

Postaráme se o kompletní ozvučení svatebního obřadu. Dodáme špičkové technické vybavení, které elegantně nainstalujeme a jako zvukaři se postaráme o hladký průběh celého ceremoniálu.

Více informací

Svatební obřad

Konference a seminář

Pro Vaší konferenci nebo seminář zajistíme potřebnou zvukovou techniku. Naše služby také zahrnují plnou technická podporu včetně transportu techniky, instalace a zvukařských prací.

Více informací

Konference a seminář

Road show a promo akce

Ozvučení road show a promo akce, jako samostatná služba naší režie, i to Vám rádi zajistíme. Známe tématiku prezentačních akcí a disponujeme potřebným technickým zázemím.

Více informací

Road show a promo akce

Proslovy

Ozvučení proslovů patří mezi naše opravdu silné stránky. Pro řečníky máme k dispozici špičkové bezdrátové mikrofony Shure a Sennheiser, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Více informací

Proslovy

Sólisté a kapely

Naše zvukařské služby je možné objednat také na ozvučení programu, který zahrnuje různá hudební vystoupení. Ať se jedná o ozvučení kapely, sólistů, zpěváků, vše zvládneme zajistit.

Více informací

Sólisté a kapely