Další technické vybavení

Technické zajištění akcí se rozhodně neobejde bez prodlužovacích a signálových kabelů, mobilní rozvodné skříně, kabelových mostů, či dalšího vybavení. Vše najdete v této sekci pronájmů.

Prodlužovací kabely

Kvalitní kabely jsou základ! Pro Vaší akci zajistíme celou požadovanou trasu prodlužovacích kabelů s požadovaným počtem zásuvek. Disponujeme také kabely pro venkovní instalace.

Více informací

Prodlužovací kabely

Kabelové bubny

Prodlužovací kabel na bubnu Vám umožní překonat vetší vzdálenost. Skladem máme na pronájmy připravené různé délky kabelových bubnů, které zajistí maximální flexibilitu.

Více informací

Kabelové bubny

Signálové kabely

XLR a dalších propojovacích i signálových kabelů u nás najdete opravdu mnoho. K pronájmům techniky dostanete základní kabeláž zdarma, ale pro delší trasy a rozsáhlejší instalace je možné základ rozšířit.

Více informací

Signálové kabely

Kabelové přejezdy

Kabelové přejezdy zajistí ochranu hlavní kabelové trasy ve volném prostranství (exteriéru i interiéru). Disponují dvěma kanály, zámky a zvládnou zatížení až 24 tun.

Více informací

Kabelové přejezdy

Rozvaděč

Mobilní rozvodná skříň zajistí optimální distribuci elektrického proudu do jednotlivých vstupů. Pokud plánujete větší akci s výkonnějším a technicky rozsáhlejším setupem, tak se bez tohoto pomocníka neobejdete.

Více informací

Rozvaděč