DJ Joseph

Josef je dalším důležitým střípkem naší DJ mozaiky a také obrovským profíkem v oboru. Svatebním a eventovým světem brázdí již přes 30. let a jeho zkušenosti jsou k nezaplacení. Přesně dokáže odhadnou co a kdy je třeba! Jeho obrovský hudební archiv z něj dělá perfektního multižánrového DJe, pro každou událost.

Zkušenosti s moderování, karaoke show, videodiskotéka jsou další jeho velkou předností.

Působnost
Svatby, firemní akce, soukromé večírky, rodinné oslavy, plesy, dětské akce po celé České republice.

Zahraje Vám
Nespočet hudebních žánrů od 50. let po současnou hudební scénu s hlavní specializací na best of 60´- 90´ léta a CZ & SK hudbu.

Hudební archiv
50´& 70´ léta, zlatá 80´& 90´ léta, CZ & SK hity, Rock, Pop, RnB, Hip-Hop, Dance, House, Alternative a mnoho dalších žánrů.

Další informace
Moderování s možností stand-up show (pouze v ČJ), organizace a realizace doprovodného programu, video DJ, karaoke, ozvučení akcí, video režie a další.

Hlavní reference
Orea Hotel Horal, Villa7Hills, Letenský Zámeček, Zámek Loučeň, Zámek Pardubice, Zámek Hrádek U Nechanic, Hotel Bohemia, Hotel Mánes, Hotel Jezerka, Hotel Tři Věžičky, Hotel LIONS Nesuchyně, EA Hotel Kraskov, Golf Resort Dříteč  a další.

Firemní reference
Avon, Allianz, Cinema City, MeDila, Oriflame, O2, Komerční banka, Raiffeisen Leasing, Česká spořitelna, Vodafone, Lidl, Globus, Kaufland a další.