Ceník DJ produkcí

Základní ceníky služeb hudební produkce, jsou sestavené na základě zkušeností a nejčastějších požadavků našich klientů. Zahrnují naše vlastní technické vybavení (DJ stage, ozvučení, osvětlení), instalaci, demontáž a práci DJe. Ceníky jsou rozdělená na čtyři hlavní skupiny - svatby - firemní akce - oslavy a večírky - plesy.

Pokud zde nenajdete informaci o ceně Vašich požadovaných služeb, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vypracujeme individuální nabídku, dle Vašeho přání.

Ceník DJ na svatby

Ceník svateb zahrnuje základní informace o cenách mobilní DJ produkce a dalších doplňkových služeb jako je ozvučení svatebního obřadu, svatební karaoke, videodiskotéka a další služby.

Více informací

Ceník DJ na svatby

Ceník DJ na firemní akce

Ceník firemních akcí zahrnuje informaci o základních cenách DJ vystoupen včetně technického supportu, ale i dalších doplňkových službách, jako je karaoke show, multimediální DJ show atd.

Více informací

Ceník DJ na firemní akce

Ceník DJ na oslavy a večírky

Informace o základních cenách komplexního zajištění DJ produkce pro další soukromé akce typu oslav, večírků, tematických akcí a ostatních party, včetně dalších možností doplňkových služeb.

Více informací

Ceník DJ na oslavy a večírky

Ceník DJ na plesy

Informace o základních cenách DJ na maturitní plesy v několika variantách a technických možnostech. Umíme zajistit jak samostatné DJ vystoupení, tak i komplexní technické odbavení.

Více informací

Ceník DJ na plesy